GT Agressort Expert er det perfekte adgangskort til ægte mountainbiking. Den er ideel til nybebynder, som vil have en MTB med brede dæk, der også kan bruges til den daglig transport, hydrauliske skivebremser, affjedret forgaffel og 3X8 gear.
GT Agressor Expert Blå
- 1-3 dages levering
Gratis fragt
Fri fragt på ordrer over 299 DKK
100% samlet ved levering
(Børnecykler 12 - 18" undtaget)
Finansiering
Attraktiv, nem & hurtig finansiering
Byt til nyt
Byt din gamle cykel til noget nyt hos os! Opgrader nu for en frisk cykeloplevelse
Yderligere information
| Mærke | |
|---|---|
| Cykeltype | Mountainbike |
| MTB Type | Hardtail |
| Stelmateriale | Aluminium |
| Forgaffel | SR Suntour XCM-DS, 80mm |
| Hjulstørrelse | 27,5", 29" |
| Geartype | Udvendige gear |
| Farve | Blå |
| Dæk | WTB Ranger Comp, 27.5/29 x 2.25", DNA Compound |
| Bremsetype | Tektro M275 hydrauliske skivebremser |
| Bagskifter | Shimano Tourney |
| Antal Gear | 3X8 |
| Årgang | 2021 |
Ofte stillede spørgsmål
Ja, alle cykler kommer 100% samlet, undtagen el-cykler, hvor batteriet i nogle tilfælde, bliver sendt for sig vis via GLS. Børnecykler mellem 12 – 18 tommer bliver ikke sendt samlet.
Typisk 1 – 3 hverdage.
Det bliver typisk leveret dagen efter cyklen sendes. Fragtmanden får en besked på at de skal ringe 1 time inden levering. Fragtmanden kan godt stille cyklen ved levering, hvis der gives tilladelse.
Ja, det kan du sagtens. Du kan bestille online og vælge afhentning i Birkerød. Du vil få en besked, når cyklen er klar til afhentning.
Relaterede produkter
-
Norden Clara 20″ 3G Mintgrøn
4.499,00 kr.Den oprindelige pris var: 4.499,00 kr..4.199,00 kr.Den aktuelle pris er: 4.199,00 kr.. -
Kalkhoff IMAGE 5 SEASON Enviolo Remtræk
32.799,00 kr.Den oprindelige pris var: 32.799,00 kr..19.999,00 kr.Den aktuelle pris er: 19.999,00 kr.. -
Norden Ellen Granitgrå 7G Dame
7.299,00 kr.Den oprindelige pris var: 7.299,00 kr..6.299,00 kr.Den aktuelle pris er: 6.299,00 kr.. -
GT Avalanche Comp
7.499,00 kr.Den oprindelige pris var: 7.499,00 kr..5.499,00 kr.Den aktuelle pris er: 5.499,00 kr.. -
Trek Fuel EXe 8 XT Satin Mercury
47.999,00 kr.Den oprindelige pris var: 47.999,00 kr..23.499,00 kr.Den aktuelle pris er: 23.499,00 kr.. -
Trek Verve+ 5 Lowstep Blå
23.299,00 kr. – 26.899,00 kr.Prisinterval: 23.299,00 kr. til 26.899,00 kr. -
Trek Marlin 4 Gen 3 Blue Sage
4.499,00 kr. -
Trek FX+ 2 Red Viper
18.399,00 kr.Den oprindelige pris var: 18.399,00 kr..10.499,00 kr.Den aktuelle pris er: 10.499,00 kr..

